Newsletter

Wpisz swój adres e-mail. Będziesz otrzymywać informacje za pośrednictwem newslettera.
 
adres e-mail
nr telefonu
nazwa firmy
imię
nazwisko
tematyka

ZGODA NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI HANDLOWYCH drogą elektroniczną

 

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) „O świadczeniu usług drogą elektroniczną” Firma Doradcza ISOTOP s.c. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Sowińskiego 4/6 zwraca się z uprzejmą prośbą o dobrowolną zgodę na przesyłanie ofert handlowych.

W celu wyrażenia zgody prosimy o wpisanie adresu e-mail, na który będziemy przesyłać oferty.

OGÓLNE ZASADY

Informacje handlowe dostarczane drogą elektroniczną będą zawierać m.in.: informacje na temat planowanych szkoleń wraz z częściowym opisem ich treści, doradztwa, akcje promocyjne.

Informacje handlowe przekazywane drogą elektroniczną, wysyłane będą wyłącznie do tych osób, które dobrowolnie wyraziły zgodę na ich otrzymywanie wysyłając do Firmy Doradczej ISOTOP s.c. następującą informację:

„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych wyłącznie na użytek Firmy Doradczej ISOTOP s.c.” co niniejszym czynią wpisując w powyższym polu swój adres e-mail i klikając „wyślij”.

Każdy z odbiorców korespondencji handlowej drogą elektroniczną ma gwarancję i możliwość rezygnacji z dalszego otrzymywania tych informacji. W celu rezygnacji prosimy wysłać do nas informację: „Rezygnuję z dalszego otrzymywania informacji handlowych” na adres info@isotop.pl